Lucky Hat

Mam na imie Helena i jestem założycielką oraz projektantką w jednej osobie. Kocham swoją pasję i inwestuję w nią całą moją duszę i ciepło. Wiem, że spodobają się Tobie moje wyroby i jeśli zdecydujesz się spróbować, mogę zagwarantować, że nie będziesz zawiedziony.


img

100% handmade

Stworzyłam markę, pod którą tworzę wspaniałe i niepowtarzalne czapki LUCKY HAT jakie są oryginalne, stylowe oraz proste. Wszystkie czapki są wykonane ręcznie, z zachowaniem dbałości o każdy detal.

img

Zrobione z pasją

LUCKY HAT to miejsce, w którym prezentuję nie tylko czapki ale także własnoręcznie wykonane ze sznurka i innych nitek dekoracje dla domu i dziecięce zabawki. Uwielbiam dziergać na drutach i na szydełku. W każdą pracę wkładam swój czas, myśli i serce. Robię tylko to, co mnie osobiście podoba się w 100%.

img

Własny styl

Lucky hat to marka z unikalnymi produktami handmade, pomysłami designerskimi prezentami stworzonymi z sercem. Twoja szafa to nie tylko ubrania! W sklepie mam także letnie akcesoria które można wydziergać, take jak torebki i kolia na szyję. LUCKY HAT to suma pasji, miłości do mody oraz piękna. Stawiam na wygodę i funkcjonalność. Dbam o każdy szczegół moich produktów.